Kredi Kartında Aidat Almayan Bankalar Listesi

Aidatsız kredi kartı veren bankalar konusunda araştırma yapan tüketiciler en doğru ve güncel bilgilere yazımızın devamından ulaşabilir. Öncelikle pek çok banka, kredi kartı başvurularını kabul ederken aidat konusunda tüketicileri bilgilendirmektedir. Ancak kredi kartına aidat ödemek istemeyenler yıllık kullanım ücreti almayan bankalar üzerinden hizmet almayı sürdürmektedir.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

Aidatsız kredi kartı veren bankalar üzerinden alınacak kartlar ile taksitli alışveriş yapılabilirken daha pek çok avantajdan yararlanılabilir. Türkiye’de yaygın bir şekilde kullanılan kredi kartları için bankalar yıllık aidat talep etmektedir. Ancak aşağıda listelenen bankalar, yıllık kullanım ücreti almadan tüketicilerine destek olmaktadır.

Akbank Axess Free Kart: Axess üyesi olan iş yerlerinden chip para kazanabileceğiniz bu kartta yıllık aidat ücreti bulunmamaktadır. Axess Free kart ile alışverişlerinizi de taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca nakit çözümler, alışveriş tarifesi ve ek kart gibi avantajlar da bu kart üzerinden sunulmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart: Bu karta sahip olan tüketiciler taksitli alışveriş yapabilirken bankanın sunduğu Maxi puanları da biriktirebilir. Sadece kredi kartı olarak değil, bankamatik kartı şeklinde de kullanılabilen Maximum kartın indirim uygulamaları ile beraber ilave taksitler, hediye ürünler ve daha pek çok alternatifi bir arada sunduğu unutulmamalıdır.

ING Pegasus Plus Kart: ING’nin en çok kullanılan kredi kartı olan Pegasus plus kartta da yıllık aidat bulunmamaktadır. Yaptığınız tüm harcamalar için %1 ekstra puan kazanabileceğiniz bu karta özel taksitli alışverişler de yer almaktadır. Üstelik ek taksit ve anlaşmalı iş yerlerinden bonus alabilme gibi avantajlar da sunuluyor.

QNB Finansbank Fix Kart: Hem yurt içi hem de yurt dışında alışveriş yapabileceğiniz Fix kartın da aidatsız olduğu unutulmamalıdır. Dilediğiniz POS cihazında Fix kart ile kullanım yaparken işlemleriniz saniyeler içinde tamamlanmaktadır.

Garanti BBVA Bonus Flexi: Aidatsız kredi kartı veren bankalar arasında olan Garanti BBVA’dan da Bonus Flexi ile hizmet alabilirsiniz. Taksitleri erteleme, en yeni kampanyalar ve bol bonus seçenekleri sunan bu kartta ekstra bonuslar da dikkat çekmektedir.

Odeabank Bank’o Kart: Ayrıcalıklı alışveriş yapmak isteyenler artık Bank’o kart kullanmaktadır. Web üzerinden yapacağınız taksitli alışverişlerde de bu kart geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *