Bol Puan Veren Kredi Kartları Hangileri?

Bol puan veren kredi kartları sayesinde tüketiciler harcadıkça bonus kazanmakta ve bu bonusları farklı şekillerde değerlendirebilmektedir. Günümüzdeki bazı bankalar bonus konusunda gerekli desteği sunarken elbette tüketicilerin memnuniyetini de sağlamaktadır. Önceliği kendi müşterilerine tanıyan bankalar uzun süreli taksit ve elbette bol puan seçeneğiyle memnuniyet sağlamaktadır. Şimdi sizlere bol bonus veren kredi kartları hangileri sorusunun yanıtlarını açıklamalarıyla beraber paylaşıyor olacağız.

En Çok Puan Veren Kredi Kartları

Bol puan veren kredi kartları;

  • Denizbank bonus kart
  • İş Bankası Maximum kart
  • CEPTETEB bonus kart
  • Yapı Kredi World kart
  • Akbank Axess
  • Garanti BBVA bonus kart şeklindedir.

Bu kredi kartlarıyla yapılan alışverişlerde bankanın belirlediği puanların karşılığında olan liraları farklı şekillerde değerlendirebilirsiniz. Örneğin TEB’in bonus kredi kartını ilk ay 100 TL ve üzerinde kullananlar, 50 TL bonus kazanmaktadır. Diğer bankalarda ise genelde 1 bonus puan 1 TL olarak sunulmaktadır.

Kredi kartı tercihini Axess’ten yana kullananlar 1 chip para 1 TL, Yapı Kredi World karttan yana kullananlar 2 World puan 1 kuruş, Denizbank’tan yana kullananlar 1 bonus 1 TL, İş Bankası tercih edenler ise 1 Maxi puan 1 TL şeklinde kullanım yapabilmektedir. Son zamanlarda kredi kartı kullanımı ciddi boyutlara ulaştığı için bankalar da bol puan veren kredi kartları üzerinden müşteri sayısını artırmaya devam etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *